Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in /home/avayegh2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4091

Notice: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' in /home/avayegh2/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
سوالات متداول - آوای قبیله
 • ساز من صدای خوبی ندارد، آیا خراب است؟
  تمامی سازهای ما پیش از ارسال تست می شوند و در صورت نیاز، کوک خواهند شد. ممکن است در هنگام حمل کوک ساز تغییر کند و فالش شود. برای این موضوع دو راه وجود دارد که می توانید از این لینک استفاده کنید.
 • من یک ساز خاص می خواهم و نمی توانم از کشورهای دیگر خرید کنم، آیا شما میتوانید این ساز را تهیه کنید؟
  بله، در صورت تایید مدیر سایت امکان پذیر است. پس از ثبت لینک، اسم یا عکس از ساز مورد نظر در این صفحه و تایید مدیر سایت هزینه آن اعلام و بعد از پرداخت مبلغ اعلام شده، حدود ۴۰ روز بعد ساز مورد نظر شما به دستتان خواهد رسید.
 • من در شهرستان هستم. چطور میتوانم از خدمات آموزش استفاده کنم؟
  ابتدا می توانید در این بخش به دنبال خودآموز ساز خود باشید. در غیر اینصورت می توانید درخواست خود را از طریق این لینک ثبت نمایید. در صورت امکان مدرس را به شما معرفی خواهیم کرد.
 • آیا میتوانم سازهای بومی را به صورت خودآموز بنوازم؟
  با توجه به اینکه اکثر سازهای بومی ساختمان ساده ای دارند، در بعضی موارد امکان فراگیری به صورت خودآموز فراهم است. شما می توانیم برای یافتن خودآموز ساز خود این لینک را نیز مشاهده کنید. در غیر اینصورت می بایست از طریق سرچ در گوگل یا در صورت وجود مدرس به صورت حضوری یا آنلاین آموزش ببینید. اگر برای فراگیری راه حلی پیدا نکردید برای ما تیکت ثبت کنید.
 • آیا سازها دارای گارانتی هستند؟
  بله، تمام سازهای ما دارای ۶ ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل میتوانید از خدمات گارانتی ما استفاده و در این بخش تیکت ثبت نمایید. پس از شش ماه نیز تمامی سازها دارای خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند.
 • آیا امکان تعویض ساز پس از دریافت می باشد؟

کالاهای ارسالی ۷ روز مهلت تست و بازگشت دارند. عودت کالا فقط در صورت وجود مشکل فنی و پس از تایید تیم آوای قبیله امکان پذیر است. در صورت تایید تمام هزینه های رفت و برگشت ساز بر عهده ما خواهد بود.
به هیچ وجه امکان تعویض ساز بدون دلیل یا عودت وجه وجود ندارد. تمامی عکس های موجود در سایت مرتبط با خود ساز است و شما می توانید با دقت بیشتری خرید خود را انجام دهید.

بازگشت به بالا